ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ NEDEN ARTI REFERANSLAR İLETİŞİM
Menü Simge
Neden Artı

YEMEK HASSAS MESELEDİR

Yeme içme işleri hassas meselelerdir. İster çok özel bir davet, ister her öğlen personeliniz için verdiğiniz tabldot olsun; aşçının seçtiği malzemenin tazeliğinden yemeğin hazırlanmasına, uygun sıcaklıkta ve uygun şekide taşınması ve servis edilmesinden yemekhanenin temizlenmesine kadar her aşama birbirine bağlıdır.

Bu sayılan aşamaların birinde bile aksaklık olsa, yemekler ne kadar lezzetli olursa olsun sınıfta kalmış olacaktır.

Artı Entegre Catering bu hassas işte sizinle birlikte çalışır. Oluşabilecek sorunları öngören ve önlemler alan sorumluluğu sizin yerinize üstlenen güvenilir bir çözüm ortağıdır.

BİZ MÜKEMMELİ SUNARIZ

İstediğiniz fiyata, istediğiniz kalitede ve istediğiniz özgünlükte bir hizmet alabilir, koşulları siz belirleyebilirsiniz.

İçinize sinmeyen bir hizmeti fiyatı uygun olduğu için almak zorunda değilsiniz.

Hizmet aldığınız firmanın elinde olanlarla yetinmek zorunda değilsiniz.

ÖZEL GÜNLERİNİZDEKİ MUTLULUĞUNUZ GARANTİ ALTINDA.

Organizasyon bizim işimiz. Siz hayallerinizi anlatın biz gerçekleştirelim.

Artı Organizasyon sayısız bireysel ve kurumsal organizasyon tecrübesiyle mutluluğunuzu unutulmaz anılara dönüştürür.

DENETLER VE İYİLEŞTİRİR. HEP DAHA İYİSİNİ YAPMAYI HEDEFLER.

Artı, yemek performansını da sürekli olarak denetler. Çalışan memnun mu? Pilav nasıl pişiyor? Hijyene önem veriliyor mu? Porsiyonlar doyurucu mu? Porsiyonlar ve lezzet konusunda çalışanlar ne düşünüyor? Yemekler sıcak mı? Gerek lezzet, gerekse hijyen denetimi yukarıdaki sorularla birleşince bu hizmetin daha da iyileştirilmesi fırsatını da yakalamış oluyoruz. Peki nasıl? Belli aralıklarla çalışanlarınızın sesine kulak veriyoruz. Onlardan aldıklarımızı sizlere rapor şeklinde sunuyor ve bunu işimizi geliştirme fırsatı olarak görüyoruz..

ŞİRKETİNİZİN ANA FAALİYET KONUSUNA ODAKLANMA FIRSATI SAĞLAR.

İstediğiniz fiyata, istediğiniz kalitede ve istediğiniz özgünlükte bir hizmet alabilir, koşulları siz belirleyebilirsiniz. İçinize sinmeyen bir hizmeti fiyatı uygun olduğu için almak zorunda değilsiniz. Hizmet aldığınız firmanın elinde olanlarla yetinmek zorunda değilsiniz.