ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ NEDEN ARTI REFERANSLAR İLETİŞİM
Menü Simge

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Personel yemekhanesi ve üretim yeri yemek üretimine müsait olan müşterilerimiz için kendi binalarında onlar adına yemek üretimini yaparak sağlıklı, leziz ve taptaze yemekler ile beslenmelerini sağlıyoruz.

 

Kurumların  kendi ana faaliyet konularına odaklanmaları işletme verimliliklerini arttırmaktadır. Ana faaliyet konularına odaklanırken firmanın en önemli varlıklarından çalışanlara sunulan yemeğin işletme bünyesinde hazırlanması gerek maliyet gerekse odaklanma eksikliği nedeniyle riskler ve belirsizlikler taşımaktadır. Bu nedenle firmanızın ana işi olmayan yemek üretimi ve hizmetinin sağlanması işini outsource etmenizi tavsiye ediyoruz.

(Outsource; kurumun sunduğu hizmet/ hizmetleri kendisinin üretmesi yerine, bu hizmetleri dışarıdan daha ucuza ve kalitesi daha yüksek olarak temin etmesidir. Böylece firmanız ana faaliyet konusuna odaklanarak daha verimli bir işletmeye dönüşecektir.)

Yani, işletme bünyenizde sizin kontrolünüz altında uzman ve eğitimli personelimiz ile yemek üretimini sizin için biz üstleniyoruz. Modern üretim şartlarında, sağlıklı beslenme ve hijyen koşullarına uygun ve firmanız için daha ekonomik şartlar sağlayarak, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını arttırıyoruz.

Yemeği üretimini yaptığımız mutfaklarda, eğitimlerini verdiğimiz meslek edindirme programlarında sertifika alan uzman personelimizle üretim yapmaktayız. Üretim yapılan mutfağın hijyen denetimleri, personel eğitimleri, malzeme-marka takipleri tarafımızdan yapılarak müşterilerimize rapor edilmektedir.

TAŞIMA YEMEK HİZMETLERİ

TAŞIMA YEMEK HİZMETLERİ

Fabrikanıza, ofisinize, okulunuza, hastanenize profesyonel yemek hizmetini, ev lezzetinde, hijyenik şartlar içerisinde ve zamanında sevkiyatının yapılmasını sağlıyoruz.

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI

Artı Organizasyon olarak tüm özel gün organizasyonlarında yanınızda olmayı ve mutluluklarınızı artırmayı hedefliyoruz. Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

OFİSLERE PAKET YEMEK HİZMETİ

OFİSLERE PAKET YEMEK HİZMETİ

Günümüzde plazalarda, iş merkezlerinde, mutfak alanı kısıtlı olan tüm ofislerde öğle yemeği ile ilgili artık daha pratik çözümler aranmaktadır. Mikrodalgaya girebilen kullan at özel kaplarda, günlük kalori ihtiyacınıza göre hazırlanan yemek paketlerinin her gün sağlıklı bir şekilde adresinize teslimatını yapıyor, hizmet kalitesini ise sürekli takip ediyoruz.

BUTİK YEMEK HİZMETLERİ

BUTİK YEMEK HİZMETLERİ

Yemek için zamanınız mı az ? Çevrenizde sağlıklı beslenecek yer mi yok ? Daha özel menüler mi istiyorsunuz? İşte biz bunun için varız..

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Firmalar, vakıf ve dernekler ile diğer tüm kurumsal yapılar için açılış, kokteyl, kutlamalar ile müşteri memnuniyetini ve çalışan motivasyonunu arttırmaya yönelik tüm etkinlikleriniz için profesyonel hizmetlerimizle Artı Organizasyon olarak yanınızdayız.