ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ NEDEN ARTI REFERANSLAR İLETİŞİM
Menü Simge

BUTİK YEMEK HİZMETLERİ

Yemek için zamanınız mı az ? Çevrenizde sağlıklı beslenecek yer mi yok ? Daha özel menüler mi istiyorsunuz?

İşte biz bunun için varız..

Anne yemeği kadar lezzetli , artı, evinizdeki kadar şık bir sunum.. sınırlı miktarda özel tencerelerimizde üretilmiş zengin içerikli lezzetlerimizle artı değer katar, artı fark yaratır...

Butik yemek hizmetimizle, sizi  kurallar ve alışa gelmiş koşullara uydurmaya çalışmıyoruz. Size sunacağımız özel mutfak ve restaurantlarımızdan seçim yapma imkanı sağlıyoruz. Siz hayalinizdekini isteyin, biz sizin için yapalım.

TAŞIMA YEMEK HİZMETLERİ

TAŞIMA YEMEK HİZMETLERİ

Fabrikanıza, ofisinize, okulunuza, hastanenize profesyonel yemek hizmetini, ev lezzetinde, hijyenik şartlar içerisinde ve zamanında sevkiyatının yapılmasını sağlıyoruz.

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Personel yemekhanesi ve üretim yeri yemek üretimine müsait olan müşterilerimiz için kendi binalarında onlar adına yemek üretimini yaparak sağlıklı, leziz ve taptaze yemekler ile beslenmelerini sağlıyoruz.

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI

Artı Organizasyon olarak tüm özel gün organizasyonlarında yanınızda olmayı ve mutluluklarınızı artırmayı hedefliyoruz. Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

OFİSLERE PAKET YEMEK HİZMETİ

OFİSLERE PAKET YEMEK HİZMETİ

Günümüzde plazalarda, iş merkezlerinde, mutfak alanı kısıtlı olan tüm ofislerde öğle yemeği ile ilgili artık daha pratik çözümler aranmaktadır. Mikrodalgaya girebilen kullan at özel kaplarda, günlük kalori ihtiyacınıza göre hazırlanan yemek paketlerinin her gün sağlıklı bir şekilde adresinize teslimatını yapıyor, hizmet kalitesini ise sürekli takip ediyoruz.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Firmalar, vakıf ve dernekler ile diğer tüm kurumsal yapılar için açılış, kokteyl, kutlamalar ile müşteri memnuniyetini ve çalışan motivasyonunu arttırmaya yönelik tüm etkinlikleriniz için profesyonel hizmetlerimizle Artı Organizasyon olarak yanınızdayız.